• Purifio s.r.o.

    Purifio s.r.o.

    Reference udělené našimi zakázníky

Vybrané reference

Daniela Halámková

Dobrý den, jen jsem se chtěla podělit o zkušenost s firmou Purifio a paní Vojtkovou. Chválím, chválím, chválím a vřele doporučuji. Bezchybná práce a úžasné jednání. Děkuji.

Daniela Halámková

Lucie Pokorná

Od Purifia využíváme službu žehlení. Vyhovuje mi, že si koš s prádlem vyzvednou u mě doma a zase mi ho dovezou zpět. Nejsem už více jak rok otrokem žehlícího prkna. Vlastně ani nevím, kde mám žehličku :-) A nejvíce vděčná jsem za krásně vyžehlené košile. Jsem nadšeným zákazníkem a zůstanu jím dál.

Lucie Pokorná

Eva Pavlová

Jste prostě zlatíčka. Mám krásně uklizeno a už se nestarám ani o žehlení. Děkuji moc a moc.

Eva Pavlová

L. Kupčíková

Jsem sice dříve narozená, ale od nástupu do důchodu mi práce, ale i peníze chyběly. A tak jsem hledala nějaké úklidové práce. Několik let jsem uklízela pro jednu agenturu, kterou bych nejraději prozradila, ale neudělám to. Dala jsem u ní výpověď a hledala dál. V červenci jsem měla štěstí. Zkusila jsem úklid u paní Vojtkové a už jsem u ní zůstala. Je to ta nejlepší šéfová, jakou jsem mohla najít. Je vstřícná, slušná, milá a mohla bych pokračovat jen v samých kladech. Už jinou práci nechci a chci pracovat jen pro ni.

L. Kupčíková, úklid kanceláří firmy
Barentz spol. s r.o.

Barbora Pachner Vejvodová

"Ten, kdo potřebuje kvalitní a operativní služby jako jsem já, tak by měl vyzkoušet úklidovou službu Purifio. Na pracovníky, kteří se často nestřídají, je spoleh a vždy se perfektně domluvíme. Oceňuji také rychlé jednání při objednávkách a osobní přístup paní majitelky. Vždy dohlíží na hladký průběh služeb a zodpovědně přistupuje ke každé situaci. Díky vám je můj domov příjemnějším místem...."

Barbora Pachner Vejvodová
www.bohemia-svatby.cz

Grafton Recruitment s.r.o.

S úklidovou společností Purifio s.r.o. jsme velmi spokojeni a to nejen s provedením úklidu jako takového, který je vždy precizní, ale i s přístupem k samotné práci. Paní Alena Vojtková, která je majitelkou společnosti, se nám vždy snaží vyjít vstříc jak ohledně často měnících se časových termínů, tak i s nároky na úklid, které nejsou vždy standardní. A toto vše za velmi solidních cenových podmínek.

Zuzana Masopustová, Branch Manager společnosti Grafton Recruitment s.r.o.

Petra Friedrichová

Od této úklidové firmy jsme si s přítelem nechali vyčistit vysavačem na mokré čištění 4 roky staré válendy, které jsme umístili do dětského pokoje. Musím konstatovat, že jsme byli naprosto spokojení. Válendy vypadají skvěle a nikdo by na nich nepoznal, že se 4 roky válely na baráku, kde se na ně jen prášilo.

Paní Vojtková odvedla skutečně precizní práci s kvalitními prostředky a kvalitním přístrojem. Nadchnula mě nejen skvěle odvedená práce, ale také její milý a vstřícný přístup. Tímto bych jí chtěla velice poděkovat a ráda bych všem váhajícím potencionálním zákazníkům vzkázala: "Neváhejte a využijte služeb této úklidové firmy. Vaše spokojenost bude zaručena."

Petra Friedrichová

Mgr.Markéta Machová

Po zvolení nového výboru našeho společenství vlastníků jsme se rozhodli hledat novou firmu zajišťující úklid společných prostor v domě.

Ráda bych podotkla, že se jedná o větší komplex bytových i nebytových jednotek. Oslovili jsme několik doporučených firem a hledali partnera splňujícího požadavky na kvalitu i cenu. Po schůzce s majitelkou firmy jsem měla hned jasno. Sama se zabývám obchodní činností a již mám určitý " talent" vybírat si kvalitní partnery.

Výběr firmy Purifio hodnotím jako " trefu do černého". Naprosto seriózně jednající paní majitelka ochotná vždy vyhovět našim nárokům......vstřícná k našim požadavkům..........šikovní zaměstnanci , kteří odvádí prvotřídní práci. Ze spolupráce jsem nadšená a mohu jen doporučit!!!

Mgr.Markéta Machová
předseda